Main Content

Гарадзенская Вандроўка 2019

Дыстанцыя
№ удзельніка Імя Прозвішча Пол Дыстанцыя Узроставая група Каманда/клуб Горад, Краіна
75 Yury Bura м 10 км M40-49 Dovydko Running Club Minsk, Беларусь
Татьяна Пикалова ж 5 км F18+ - Жлобин, Беларусь
179 Владимир Голомбовский м 10 км M40-49 Минск, Беларусь
Yaroslau Shchasiuk м 10 км M20-29 БиП Grodno, Беларусь
181 Сергей Обидиентов м 10 км M60-69 Марьина Горка, Беларусь
Алена Мороз ж 10 км F20-29 нет Минск, Беларусь
Ульяна Бураковская ж 5 км F18+ Молодечно, Беларусь
Ольга Реут ж 5 км F18+ Понаехавшие Минск, Беларусь
Dzianis Byk м 5 км M18+ Регион , BeRunner. Боровляны, Беларусь
Толкач Яна ж 10 км F16-19 RUN4FUN Гродно, Беларусь
Дмитрий Дубовский м 10 км M40-49 RUN4FUN Гродно, Беларусь
177 Никита Конан м 10 км M20-29 LetsRun Беларусь
Надежда Суханова ж 10 км F20-29 ALB Логойск, Беларусь
Максим Слиж м 5 км M18+ Самостоятельно Минск, Беларусь
Олег Медведев м 5 км M18+ Островец, Беларусь
Виктор Переходько м 5 км M18+ Столин , Беларусь
Сергей Дышлевич м 10 км M30-39 Minskrun Минск, Беларусь
Юлия Лабинская ж 10 км F30-39
Елена Савельева ж 10 км F30-39 Осиповичи , Беларусь
175 Антон Ковалевский м 10 км M30-39 Бусёнок Островец, Беларусь
546 Екатерина Наумук ж 5 км F18+ Бусенок Островец, Беларусь
Лилия Мартынова ж 5 км F18+ Беларусь
545 Анна Авдей ж 5 км F18+ Барановичи, Беларусь
174 Кирилл Евтюшин м 10 км M20-29 Барановичи, Беларусь
544 Алексей Шарох м 5 км M18+ Минск, Беларусь
Aliona Kanashevich ж 5 км F18+ Беларусь
вячеслав купраш м 5 км M18+
Валентина Евстафьева ж 5 км F18+ Горячих сердец Москва, Россия
172 Мікалай Рыжанькі м 10 км M30-39 #followminsk Минск, Беларусь
Ольга Дубовская ж 10 км F30-39 Гроднооблспорт Гродно, Беларусь
171 Екатерина Закрижевская ж 10 км F30-39 Толочин, Беларусь
Татьяна Грегори ж 10 км F30-39 Run4Fun.by Гродно, Беларусь
Марина Эльяшевич ж 5 км F18+ Run4fun гродно, Беларусь
543 Андрей Табала м 5 км M18+ - Брест, Беларусь
541 Yury Krupitsa м 5 км M18+ Run4Fun.by Гродно, Беларусь
Yauheni Khilimon м 10 км M30-39 Minsk, Беларусь
Павел Максимович м 5 км M18+ Гроднопромстрой Гродно, Беларусь
Екатерина Бобрик ж 5 км F18+ Облспорт Гродно , Беларусь
Виталий Селистровский м 10 км M30-39 Белгарт Витебск, Беларусь
Юрий Каптеров м 10 км M30-39 "АМАТАР" Mogilev, Беларусь
167 Yuliya Chekel ж 10 км F30-39 lonely runner crew Grodno, Беларусь
164 Александр Воронин м 10 км M40-49 Воронин и К Москва, Россия
Ольга Гавтадзе ж 10 км F30-39 OK LTD Минск, Беларусь
Ангелина Мартишевская м 5 км M18+ Гродно, Беларусь
Александр Бондарчик м 10 км M20-29
176 Вера Сидорович ж 10 км F20-29 Минск, Беларусь
Сергей Чудиловский м 10 км M50-59 Беларусь
161 Илья Щур м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
162 Татьяна Гриневич ж 10 км F20-29 Travers.by Минск, Беларусь
Алина Перещук ж 5 км F12-17 Гродно , Беларусь
Екатерина Агеева ж 10 км F30-39 Беларусь
Анастасия Трохонова ж 10 км F20-29 Гродно, Беларусь
540 Ре Хаясизаки м 5 км M18+ Токио, Япония
Irina Zhukova ж 5 км F18+ N-fit Logoisk, Беларусь
Владислав Якубовский м 10 км M20-29 СПЦ Интернейшонал Минск, Беларусь
Алексей Хованский м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
539 Наталия Красновская ж 5 км F18+ Молодечно, Беларусь
Мария Мурашкина ж 5 км F18+ гродно, Беларусь
163 Олег Буяк м 10 км M20-29 BuSport Team гродно, Беларусь
160 Олег Янушев м 10 км M30-39 Аматар Минск, Беларусь
Сергей Карпович м 10 км M30-39 Гомель, Беларусь
Denis Yukhno м 10 км M20-29 Беларусь
Natallia Karazhan ж 10 км F40-49 Виктория Mинск, Беларусь
Артем Шавров м 10 км M30-39 Витебск, Беларусь
156 Наталья Азевич ж 10 км F40-49 Бусёнок Островец, Беларусь
Артём Барабанщиков м 5 км M18+ Аматар Жодино, Беларусь
Света Крипа ж 10 км F30-39 - Беларусь
Екатерина Плавская ж 5 км F18+ Беларусь
Артем Бабицкий м 5 км M18+ Без клуба Беларусь
155 Dzmitry Martynau м 10 км M30-39 Let IT Run, EPAM Minsk, Беларусь
154 Olga Lysenko ж 10 км F30-39
Марина Хартанович ж 10 км F30-39 Гродно, Беларусь
Андрей Малышко м 10 км M20-29 Гродно, Беларусь
Светлана Лешкевич ж 5 км F18+ Гомель, Беларусь
Игорь Степаненко м 5 км M18+ Беларусь
538 Sergey Karpovich м 5 км M18+ Гродно, Беларусь
153 Алексей Буясов м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
Дарек Дудо м 5 км M12-17 УОР Гродно , Беларусь
152 Darya Shurmialiova ж 10 км F30-39 Минск , Беларусь
151 Петр Блинков м 10 км M30-39 Borisov, Беларусь
Юрий Волков м 10 км M30-39 Могилев, Беларусь
Andrei Nos м 5 км M18+ JSC "Belaruskali" Soligorsk, Беларусь
158 Максим Федоров м 10 км M30-39 Tristyle Москва, Россия
Максим Совпель м 10 км M20-29 Минск-Брест, Беларусь
148 Nikita Syskov м 10 км M30-39 Mikkeller Running Club Minsk Менск, Беларусь
николай володченко м 10 км M50-59 Клуб любителей бега «Виктория» минск, Беларусь
173 Екатерина Апанович ж 10 км F30-39 КЛБ #followsmorgon Сморгонь, Беларусь
Юрий Поршнев м 5 км M18+ Гродно, Беларусь
146 Лидия Головаченко ж 10 км F20-29
150 Игорь Греков м 10 км M40-49 followminsk Минск, Беларусь
147 Ольга Филиппович ж 10 км F30-39 Минск, Беларусь
Юля Кравченко ж 5 км F18+ Минск, Беларусь
Наталья Крупица ж 5 км F18+ Run Гродно, Беларусь
Сергей Петров м 10 км M20-29 Брест, Беларусь
145 Павел Ломоносов м 10 км M30-39 Беларусь
Павел Захаревич м 10 км M30-39 Гродно Гродно , Беларусь
Юрий Волков м 10 км M30-39 Могилев, Беларусь
Екатерина Вершинина ж 10 км F20-29 Екатеринбург, Россия
537 Кирилл Герман м 5 км M18+ Минск, Беларусь
Hrudovich Yauheni м 10 км M30-39 Bad Boys Беларусь
Мария Антонова ж 10 км F30-39 Dovydko running club Москва, Россия
Владимир Горбовец м 5 км M18+ HardBrest Crossfit Берасце, Беларусь
149 Dmitry Mamai м 10 км M30-39 Минск, Беларусь
Андрей Арзамасцев м 10 км M30-39 Сморгонь, Беларусь
Alexander Vinenko м 10 км M30-39 Run4Fun.by Гродно, Беларусь
Anatoli Bekish м 10 км M30-39 Define Crew Гродно, Беларусь
142 Виталий Поболь м 10 км M30-39 ГрГУ имени Янки Купалы ГРОДНО, Беларусь
Валерия Богданова ж 10 км F16-19 Минск, Беларусь
Анна Захаревич ж 10 км F30-39 Минск, Беларусь
Инга Кечко ж 10 км F30-39 Run4Fun.by Гродно , Беларусь
Евгений Крайник м 10 км M30-39 Марьина Горка, Беларусь
141 Дмитрий Хохряков м 10 км M40-49 Минск , Беларусь
Юрий Василевский м 10 км M30-39 Минск, Беларусь
Артем Палубец м 10 км M30-39 Индивидуальщик Uhjlyj, Беларусь
Artur Drumu м 10 км M30-39 Беларусь
165 Сергей Чиж м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
Женя Флерчук м 10 км M20-29 Беларусь
Александр Романюк м 5 км M18+ Беларусь
169 Екатерина Подосиновик ж 10 км F30-39 NikeRunClub Минск, Беларусь
максим бобровский м 10 км M20-29 Гродно, Беларусь
Геннадий Голоско м 5 км M18+ Зельва, Беларусь
159 Vera Zimaryna ж 10 км F30-39 Беларусь
sergey leonov м 10 км M20-29 M1NSK1LOVE минск, Беларусь
Hanna Valoshyna ж 10 км F30-39 Беларусь
Светлана Мацук ж 5 км F18+ Беларусь
139 Евгений Пфейфер м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
Ксения Якшук ж 5 км F18+ Минск, Беларусь
Павел Шафранович м 10 км M30-39 Run4Fun.by Гродно, Беларусь
Anna Kozhemiakina ж 10 км F20-29 EDC Менск, Беларусь
Anastasiya Aliashkevich ж 5 км F18+
140 Татьяна Войтович ж 10 км F30-39
Алена Занчурина ж 10 км F30-39 Лично Гродно, Беларусь
Дмитрий Свириденков м 10 км M20-29
138 Алеся Селиванова ж 10 км F30-39 Беларусь
137 Максим Селиванов м 10 км M30-39 Беларусь
Святослав Оскирко м 10 км M20-29 RUN4FUN.BY Гродно , Беларусь
Артём Антипов м 10 км M20-29 Гомель, Беларусь
135 Денис Богнат м 10 км M30-39 Минск, Беларусь
144 Эдуард Казаченков м 10 км M16-19 Нити Дружбы Минск, Беларусь
133 Мария Корнеенко ж 10 км F30-39 Беларусь
Дмитрий Староверов м 5 км M18+ Лида Лида, Беларусь
136 Alexey Alexeev м 10 км M30-39 Mikkeller Running Club Minsk Минск, Беларусь
132 Сергей Степанов м 10 км M20-29 Беларусь
131 Сергей Корнеенко м 10 км M30-39 Гомель, Беларусь
542 Виталий Борисевич м 5 км M18+ Дзержинск, Беларусь
143 Виктория Вендикова ж 10 км F20-29 Дзержинск, Беларусь
166 Александр Дятковский м 10 км M20-29 alex dope team Дзержинск, Беларусь
134 Эльдар Андреев м 10 км M16-19 Нити Дружбы Минск, Беларусь
535 Екатерина Крицкая ж 5 км F18+ Минск, Беларусь
157 Yuliya Kuksa ж 10 км F40-49 Dovydko Running Club Минск, Беларусь
Siarhei Slivets м 10 км M30-39 Беларусь
Татьяна Свиркова ж 5 км F18+ Минск, Беларусь
130 Александр Боган м 10 км M30-39 RUN4FUN.BY Гродно, Беларусь
Илья Веремеев м 10 км M30-39 5 элемент Минск, Беларусь
Davide Cantarella м 10 км M40-49 Нити Дружбы Россия
38 Карина Радионова ж 10 км F20-29 Run4fun.by Гродно, Беларусь
Акоп Хачатрян м 10 км M30-39 Беларусь
533 Ольга Вербович ж 5 км F18+ Гродно, Беларусь
Ольга Басманова ж 5 км F18+ - Минск, Беларусь
178 Татьяна Кантарелла ж 10 км F40-49 Нити Дружбы Минск, Беларусь
Кристина Бабич ж 10 км F20-29 Гродно, Беларусь
532 Ксения Пахарь ж 5 км F18+ - минск, Беларусь
531 Mikhail Lahodski м 5 км M18+ Гродно, Беларусь
Инна Якшевич ж 10 км F20-29 Гроднооблспорт Гродно, Беларусь
530 Анастасия Степанюк ж 5 км F18+ Беларусь
127 Vlad Mamul м 10 км M30-39 IRUN Минск, Беларусь
Кристина Рихтер ж 5 км F18+ Минск, Беларусь
Яна Милевская ж 10 км F20-29 - Минск, Беларусь
128 Александр Сергей м 10 км M20-29 Гродно, Беларусь
125 Никита Булай м 10 км M20-29 Гродно, Беларусь
Юлия Виницкая ж 10 км F20-29
Татьяна Сковбель ж 10 км F20-29 Брест, Беларусь
122 Сергей Казаченко м 10 км M30-39 Россия
121 Анна Казаченко ж 10 км F20-29 Россия
Анна Лабазнова ж 5 км F18+ Крылья ангелов Минск, Беларусь
120 Антон Михтеев м 10 км M20-29 Островец, Беларусь
118 Ольга Мамуль ж 10 км F30-39 Беларусь
Коля Угляница м 10 км M16-19 Беларусь
536 Данута Валянская ж 5 км F18+ Минск, Беларусь
ОЛЬГА СЕВЧЕНКО ж 10 км F30-39 Минск, Беларусь
Руслан Моржевский м 5 км M18+ Новополоцк , Беларусь
Никита Шерманов м 10 км M20-29 Витебск, Беларусь
Алексей Веретенников м 5 км M18+ Минск, Беларусь
116 Дмитрий Саливончик м 10 км M30-39 КАБ Брест, Беларусь
124 Виктор Борисевич м 10 км M40-49 Run4fun.by аг. Жемчужный, Беларусь
529 Вадим Николаев м 5 км M18+ *instinctools/run4fun Гродно, Беларусь
115 Artem Masukevich м 10 км M30-39 Minsk, Беларусь
Александр Ращинский м 10 км M20-29 Mikkeller Running Club Minsk Минск, Беларусь
Кирилл Сорокин м 5 км M18+ Бобруйск, Беларусь
Алёна Олюшкевич ж 10 км F30-39 Минск , Беларусь
Наталья Полонникова ж 5 км F18+ Беларусь
Сергей Венгерский м 5 км M18+ Гродно, Беларусь
Ольга Гладкая ж 10 км F30-39 Dovydko running club Беларусь
168 Олег Медведский м 10 км M20-29
34 Екатерина Степанова ж 10 км F20-29
Светик Авдеенко ж 5 км F18+
Наталья Дашковская ж 5 км F18+ Нет Минск , Беларусь
129 Сергей Косяченко м 10 км M40-49 Виктория Минск, Беларусь
Ольга Ефимович ж 10 км F40-49 Run4Fun Гродно, Беларусь
Виктор Кирей м 10 км M20-29 Беларусь
Александра Байдак ж 10 км F30-39 Беларусь
113 Дмитрий Ярошевич м 10 км M30-39 Run4fun.by Беларусь
Роман Мельников м 10 км M30-39 Островец, Беларусь
112 Лариса Белко ж 10 км F30-39
527 Александр Лянга м 5 км M18+ RUN4FUN.BY Лида, Беларусь
114 Андрей Федоров м 10 км M30-39 run4fun.by Grodno, Беларусь
110 Сергей Ножко м 10 км M50-59 Run4Fun Гродно, Беларусь
111 алексей мурыгин м 10 км M40-49 Run4fun.by Гродно, Беларусь
Виталий Андрушкевич м 5 км M18+ Гродно, Беларусь
Aleksandr Shilo м 10 км M30-39 run4fun.by Минск, Беларусь
104 Анна Плащинская ж 10 км F20-29 Минск, Беларусь
526 Александра Пискун ж 5 км F18+ Minsk, Беларусь
Александр Выдумчик м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
107 Анна Ступакевич ж 10 км F30-39 RUN4FUN.BY Гродно , Беларусь
103 Алексей Личик м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
102 Vera Stankevich ж 10 км F20-29 Беларусь
101 Алексей Довжонок м 10 км M30-39 СК Минск, Беларусь
42 Дмитрий Кузьмич м 10 км M40-49 Клуб любителей бега Смолевичи, Беларусь
100 Александр Баравик м 10 км M30-39 RunDan Минск, Беларусь
Александр Терменёв м 10 км M40-49
Игорь Омельянович м 10 км M40-49 711 Беларусь
99 Снежана Рутковская ж 10 км F30-39 Кабанчик Гродно, Беларусь
117 Сергей Рожков м 10 км M40-49 Беларусь
105 Вадим Вариводский м 10 км M30-39 Forrest Gump Минск , Беларусь
Hanna Karpovich ж 10 км F20-29 Нити дружбы Минск, Беларусь
Анастасия Клюева ж 10 км F20-29 Беларусь
Евгения Степанова ж 10 км F20-29 Беларусь
97 Владимир Прохоренко м 10 км M30-39 Гомель, Беларусь
96 Александр Новик м 10 км M30-39 Беларусь
Антонина Татаренок ж 10 км F30-39 Минск, Беларусь
Денис Минучиц м 5 км M18+ Run4fan Гродно , Беларусь
Александр Симогостицкий м 10 км M30-39 NRC Минск, Беларусь
Дарья Ходорёнок ж 10 км F20-29 МИНСК, Беларусь
Сергей Ефимович м 10 км M30-39 IRun Гродно, Беларусь
Леонид Кадушко м 10 км M30-39 Витебск, Беларусь
95 Viktar Ivanou м 10 км M30-39 Кабанчик Минск, Беларусь
119 Надя Делендик ж 10 км F30-39 Регион Солигорск, Беларусь
Денис Воляк м 10 км M20-29 ВитебскRun Витебск, Беларусь
Egor Shashkov м 10 км M30-39 - Брест, Belarus
94 Алексей Коврижкин м 10 км M30-39 Forrest Gump Минск, Беларусь
91 Baryslau Yaravy м 10 км M30-39 RUN4FUN.BY Grodno, Беларусь
Анжела Климашёнок ж 10 км F20-29 Борисов, Беларусь
Сергей Богданович м 10 км M40-49 АВТОИДЕЯ, ТриАСтройинВест Минск, Беларусь
Виталий Кохан м 10 км M30-39 Минск, Беларусь
180 Виктор Андрасюк м 10 км M20-29 Брест Брест, Беларусь
Nikolay Yakovchik м 10 км M20-29 Беларусь
Владимир Семенович м 5 км M18+ МЧС Минск, Беларусь
Artsiom Biarezin м 10 км M30-39 Tristyle Лида, Беларусь
Игорь Горшков м 10 км M40-49 БЕЛГАРТ Минск, Беларусь
108 Анна Петровская ж 10 км F50+ run4fun.by Гродно, Беларусь
88 Артем Сильченко м 10 км M30-39 Гомель, Беларусь
87 Alesya Zhilko ж 10 км F20-29 Минск , Беларусь
86 Anton Smaliankou м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
85 Владислав Сияльский м 10 км M50-59 БрянскОриент Брянск, Russian Federation
84 Ruslan Charnykh м 10 км M30-39 Клуп Гродно, Беларусь
82 Александр Мелешко м 10 км M40-49
81 Дмитрий Толмачев м 10 км M40-49
80 Анна Бекиш ж 10 км F30-39
79 Игорь Личик м 10 км M20-29 Solo Гродно, Belarus
525 Наталия Ковальчук ж 5 км F18+ Run4Fun.by Гродно, Беларусь
524 Павел Стахейко м 5 км M18+ Run4Fun Гродно, Belarus
523 Виталий Лось м 5 км M18+ нет Островец, Belarus
76 Ирина Ковзан ж 10 км F20-29 Новополоцк, Беларусь
Александр Плюто м 10 км M20-29 Гомель, Беларусь
74 Карина Прохорик ж 10 км F20-29 Минск, Беларусь
522 Olga Vaskanian ж 5 км F18+ Minsk, Беларусь
72 Arsen Vaskanian м 10 км M30-39 Minsk, Беларусь
Katerina Hmara ж 5 км F18+ Hmara Гродно , Беларусь
68 Андрей Каранкевич м 10 км M50-59 Гроднооблспорт Гродно, Беларусь
89 Виктор Рябушев м 10 км M60-69 Россия
66 ИВАН КИШКЕЛЬ м 10 км M40-49 run4fun Гродно, Беларусь
73 Иван Леоненко м 10 км M50-59
518 Дарья Кузьмич ж 5 км F18+ - Bratkovo, Беларусь
67 Михаил Кожан м 10 км M70+ Аматар (Минск) Полоцк, Беларусь
83 Андрей Шилин м 10 км M60-69
64 Денис Халько м 10 км M40-49 Гродно, Беларусь
Михаил Шевцов м 5 км M18+ ООО Денанттранс Гродно, Беларусь
61 Анна Полякова ж 10 км F20-29 - Гродно, Belarus
60 Александр Капчук м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
516 Ekaterina Pchyolka ж 5 км F18+
Anton Kirilko м 5 км M18+ ООО "ДенАнтТранс" Гродно, Беларусь
58 Анастасия Амбразевич ж 10 км F20-29 Витебск, Беларусь
56 Юлия Михайлова ж 10 км F30-39 Щучин, Беларусь
57 Arseni Sachyuka м 10 км M16-19 ПДУ Navapolack , Беларусь
62 Сергей Кравчук м 10 км M30-39
63 Елизавета Кравчук ж 10 км F20-29 Минск, Беларусь
55 Александр Тылиндус м 10 км M30-39 БелНовация Минск, Беларусь
54 Владислав Соколов м 10 км M20-29 ЗОЖ Могилев, Беларусь
52 Филипп Турбанов м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
51 Александр Павлов м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
59 Светлана Гордеева ж 10 км F50+ нет Минск, Belarus
Вікторыя Варанцова ж 10 км F30-39 Бобруйск, Беларусь
49 Volha Mukhlia ж 10 км F30-39 Минск , Беларусь
48 Anastasiya Labionak ж 10 км F20-29 Минск, Беларусь
45 Aliaksei Kaliada м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
Алина Хороща ж 10 км F20-29 Могилёв , Беларусь
46 Олег Гузнародов м 10 км M30-39 ДЮСШ "Марафон" Могилёв, Беларусь
44 Дмитрий Ломонос м 10 км M20-29 Минск, Беларусь
513 Margarita Zayanchkovskaya ж 5 км F18+
43 Дмитрий Зданович м 10 км M30-39
534 Лена Грошева ж 5 км F18+ Единорожек Минск, Беларусь
Наталья Полонникова ж 5 км F18+ Динамо Гродно, Belarus
39 Светлана Франкова ж 10 км F30-39
36 Tatsiana Kubyshkina ж 10 км F40-49 Нет Gomel, Belarus
Алексей Карпович м 10 км M20-29 Щомыслица Щомыслица, Беларусь
35 Виктор Жигальский м 10 км M20-29 Щомыслица , Беларусь
528 Maksim Aituhanau м 5 км M18+ - Minsk, Беларусь
33 Кирилл Трофимов м 10 км M30-39
514 Александр Коробов м 5 км M18+ Минск, Беларусь
32 Игорь Ливенцев м 10 км M40-49
Ольга Гуренко ж 5 км F18+ ООО ДенАнтТранс Гродно, Беларусь
31 Вячеслав Матюк м 10 км M30-39
Dzmitry Dzedul м 10 км M20-29 Гродно, Беларусь
30 Katsiaryna Sivakova ж 10 км F30-39 Могилев, Беларусь
1 Евгений Бампи м 5 км M18+ Минск , Беларусь
28 Ольга Михеенко ж 10 км F20-29
Татьяна Шнырко ж 10 км F20-29 Крупки, Беларусь
27 Максим Кишкевич м 10 км M30-39 Без клуба Гродно, Belarus
Евгений Рогозинников м 10 км M30-39
78 Uladzimir Matorny м 10 км M40-49 Run4fun.by Гродно, Беларусь
Marta Taranko ж 10 км F20-29 Минск, Беларусь
26 Сергей Милеев м 10 км M30-39 Reynards Минск, Беларусь
37 Андрей Давидович м 10 км M40-49 Беларусь
126 Анна Мильковская ж 10 км F20-29 Минск, Беларусь
Natalie Budeiko ж 10 км F30-39 Без команды Минск, Belarus
Александра Гуренко ж 10 км F30-39 Прокуратура Гродно, Беларусь
25 Aleksej Vorobjov м 10 км M30-39 Run4Fun.by Гродно, Беларусь
24 Vadim Shchayuk м 10 км M30-39 - Grodno, Belarus
Артур Тубелевич м 10 км M16-19 УОР Гродно , Belarus
71 Борис Мартемьянов м 10 км M60-69 Аматар д.Скепня, Belarus
511 Анастасия Луценко ж 5 км F18+ Любители нуги Гомель, Беларусь
512 Ангелина Луценко ж 5 км F18+ Любители нуги Гомель, Беларусь
22 Anna Murashko ж 10 км F30-39 Минск, Беларусь
21 Юлия Лагойко ж 10 км F30-39 Бобруйск, Беларусь
Александр Ерошко м 10 км M20-29 нет фаниполь, Беларусь
Артур Калантай м 10 км M30-39 Raiffeisen-Leasing Беларусь
Василий Лебецкий м 10 км M70+ Регион Молодечно, Belarus
Евгения Сыченко ж 10 км F20-29 XTrail_Team Минск, Беларусь
Сергей Гордиенко м 5 км M18+ ГГУ им. Ф. Скорины Гомель, Беларусь
521 Николай Бодак м 5 км ОО "БФТ" Минск, Беларусь
106 Алексей Чемоданов м 10 км M30-39 Run4Fun.by Гродно, Беларусь
Виктор Болсун м 10 км M40-49 Регион Молодечно, Беларусь
510 Инна Хотянович ж 5 км F18+ Гродно, Беларусь
17 Олег Шабанов м 10 км M40-49 Кабанчик Минск, Беларусь
16 Сергей Челышев м 10 км M50-59 Ultrarun Veras Борисов, Беларусь
65 Наталья Живиневич ж 10 км F30-39
69 Александр Мазырко м 10 км M30-39 Кронан Гродно, Беларусь
Евгений Пролиско м 5 км M18+ Брестские зубры Брест, Belarus
70 Вероника Моисеева ж 10 км F30-39 ОО "БФТ" Минск, Беларусь
520 Алексей Манкевич м 5 км M18+ Минск, Беларусь
14 Yuri Gorelik м 10 км M30-39 Mikkeller Running Club Minsk Минск, Беларусь
15 Алексей Дадалев м 10 км M20-29
Nina Karenkova ж 10 км F20-29 Беларусь
509 Лидия Позняк ж 5 км F18+ - Минск, Belarus
508 Юлия Акулич ж 5 км F18+ - Минск, Belarus
123 Инесса Сазон ж 10 км F30-39 RUN4FUN.BY Гродно, Беларусь
Boris Svirko м 10 км M30-39 Vitebsk, Беларусь
507 Anna Pazniak ж 5 км F18+ - Минск, Belarus
92 Павел Кулеш м 10 км M30-39 Run4Fun.by Вертелишки, Беларусь
Юрий Куратник м 10 км M30-39 Виктория п.Красно, Беларусь
12 Віталі Часноўскі м 10 км M40-49 ЗГЛ Гародня, Belarus
29 Андрей Скидан м 10 км M40-49 Мозырский РОВД Мозырь, Беларусь
Юрий Стельмах м 10 км M30-39 X-TRAIL TEAM Минск, Беларусь
Dzmitry Halomzik м 10 км M40-49 Аматар Минск, Беларусь
18 Віталь Будзько м 10 км M40-49 Гроднаультрас Гродна, Беларусь
Мария Мурашкина ж 5 км F18+ Беларусь
98 Ольга Зуева ж 10 км F30-39 Кабанчик Минск, Беларусь
Сергей Прищепа м 10 км M30-39 Микеллер Минск, Беларусь
Владимир Алябьев м 10 км M30-39 Минск, Беларусь
Алексей Немкович м 10 км M20-29 отсутствует Минск, Belarus
11 Анатолий Александров м 10 км M30-39 Healthy Run Минск, Беларусь
10 Ольга Кулик ж 10 км F40-49 Nemiga-Nord Гродно, Беларусь
77 Татьяна Терехова ж 10 км F30-39 Running club Anastasia Dashkevich Беларусь
517 Ольга Гаслова ж 5 км F18+ BeRunner Москва, Россия
47 Игорь Ильин м 10 км M20-29 #followminsk Минск, Беларусь
515 ГЕННАДИЙ КОШЕЛЮК м 5 км M18+ GK13™ Минск, Беларусь
503 Артур Ярмалович м 5 км M18+ Nike+ run Минск, Беларусь
40 Aliaksandr Siaba м 10 км M30-39
20 Полина Паранок ж 10 км F30-39 Минск, Беларусь
Фёдор Трофимов м 10 км M20-29 Run4Fun.by Гродно, Беларусь
547 Евгений Домбровский м 5 км M18+ Жодино Жодино, Беларусь
Ирина Руденок ж 5 км F18+ Run4Fun.by Гродно, Беларусь
Алексей Бриштен м 10 км M20-29 Любитель Минск, Беларусь
53 Tatsiana Kulik ж 10 км F20-29 Nemiga-Nord Minsk, Беларусь
8 Дмитрий Токть м 10 км M30-39 DeafeXtremal Минск, Беларусь
50 Дмитрий Шот м 10 км M30-39 ОАО "Скидельский сахкомбинат" Скидель , Беларусь
Олег Балицкий м 10 км M40-49 БелПСХАГИ Минск, Беларусь
9 Dzmitry Varabyou м 10 км M30-39 Беларусь
90 Наталья Морозова ж 10 км F50+ Гроднооблспорт Гродно, Беларусь
93 Наталия Цицорина ж 10 км F40-49 Спортивный клуб Армии "СКА" Гродно, Беларусь
109 Антон Ошурко м 10 км M30-39 RUN4FUN.BY Гродно, Беларусь
Ольга Балицкая ж 5 км F18+ Беларусь
Вадим Матвийчук м 10 км M40-49 Ukraine
6 Светлана Гвоздь ж 10 км F30-39 Минск, Беларусь
7 Виктория Нелепко ж 10 км F20-29 Минск , Беларусь
19 Vitali Belush м 10 км M30-39 711 Минск, Беларусь
SIARHEI PATSOUSKI м 10 км M30-39 Run4Fun.by Пинск, Беларусь
501 Artem Savich м 5 км M18+ Минск, Беларусь
519 Алексей Гречишкин м 5 км M18+ Сш178 Минск, Беларусь
Александр Бубликов м 10 км M30-39 Минск, Беларусь
505 Сергей Свирков м 5 км M18+ RunTeamGut Минск, Беларусь
506 Олег Клюшин м 5 км M18+ Бусёнок Островец, Беларусь
Katerina Rusak ж 5 км F12-17 Аквастарс.ДЮСШ ПРИБУЖЬЕ Brest, Беларусь
Денис Добрыян м 10 км M40-49 Гродно, Беларусь
41 Катерина Ямбушева ж 10 км F30-39 Минск, Беларусь
Дмитрий Зеленко м 10 км M30-39 XTrail Team Минск, Беларусь
Денис Ткачёв м 10 км M30-39 XTrail Team Минск, Беларусь
13 Егор Гронский м 10 км M20-29 Берёза, Беларусь
170 Екатерина Стракович ж 10 км F20-29 777 Барановичи , Беларусь
Анастасия Лукьянчик ж 10 км F30-39 Я Минск, Беларусь
5 Dmitry Shwed м 10 км M20-29 Гродно, Беларусь
Татьяна Лабазнова ж 10 км F40-49 Крылья ангелов Минск , Беларусь
4 Ольга Каленчукова ж 10 км F30-39 Нет Минск, Беларусь
3 Polina Kozharskaya ж 10 км F30-39 Followminsk Minsk, Беларусь
23 Саша Захарова ж 10 км F30-39 КЛБ "Кабанчик" Минск, Беларусь
2 Максим Литашов м 10 км M30-39 Minsk, Беларусь
Viktoryia Barzdyka ж 10 км F20-29 Dovydko Running Club Беларусь
182 Vera Klimava ж 10 км F20-29 Dovydko Running Club Минск, Беларусь
504 Саида Гулиева ж 5 км F12-17 Run4fun.by УО БГУОР гродно, Беларусь
DIANA LIRA ж 10 км F30-39 Беларусь
502 Яўген Гуцалаў м 5 км M18+ Вiцебск, Беларусь
1 Сергей Мидюк м 10 км M40-49